Ons team

Het Meridion team bestaat uit een hechte club, bestaande uit young professionals en ervaren deskundigen. De dynamiek binnen ons team zorgt ervoor dat we adequaat kunnen anticiperen op veranderingen en toekomstige uitdagingen. Benieuwd wie wij zijn en wat onze expertises zijn? Lees dan vooral door.  

Gerben den Dunnen

CEO & Lead consultant

Gerben@meridion.nl

06  2150 3899

Paul Willems

COO & Lead auditor

Paul@meridion.nl

06  5312 8317

Jesper Brons

Compliance adviseur & Consultant

Jesper@meridion.nl

06  2266 6109

Jan Willem van Hoorn

Consultant & Senior auditor

Janwillem@meridion.nl

06  1257 4924

Jordi van Duyne

Consultant & Auditor

Jordi@meridion.nl

06  3924 6675

Tom Bokkers

Junior consultant

Tom@meridion.nl

Leon van den Bedem

Consultant & Ethical hacker

Leon@meridion.nl

Maik Heider

Junior IT specialist & Developer

Maik@meridion.nl